Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr DB09798

  • Mieszkanie
  • Gdynia Orłowo
  • 633 900 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Mieszkanie
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
633 900 zł   8 222 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Gdynia
Gmina:
Gdynia
Miejscowość:
Gdynia Orłowo
Ulica:
SIERADZKA
Powierzchnia całkowita:
77.1 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Kuchnia:
Tak
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970 r.
Typ budynku:
Dom jednorodzinny
Stan techniczny:
Do remontu
Opiekun:
Magda Skrzypczak
Telefon do opiekuna:
503 140 468
Nr licencji:
402
Email do opiekuna:
magda.skrzypczak@tkn.pl

Opis oferty

Mieszkanie o powierzchni 77, 60m2, 3 pokojowe położone na drugim parterze w budynku trzypiętrowym z samodzielnym wejściem klatki schodowej. Nieruchomość  jest w stanie do remontu, można zmienić układ na dowolny i zaaranżować wnętrze według własnego uznania.

Pokoje samodzielne, nie przejściowe. W pokojach  na podłogach parkiet, w korytarzu płyta i linoleum,  łazienka po remoncie w nowych kaflach, wyposażona w wannę. W łazience  nowy piec  gazowy i nowe okno PCV. Kuchni  do remontu .  

OPŁATY EKSPLOATACYJNE wg. zużycia (gaz, prąd, woda, śmieci). Ogrzewanie gazowe średnio opłata za 400 zł , woda licznik, prąd.

Budynek usytuowany jest w doskonałej lokalizacji. Pełna infrastruktura dająca wygodę życia: centrum handlowe Riviera, Uniwersytet WSB, blisko ciągi komunikacyjne, cała komunikacja przy ul. Wielkopolskiej w pobliżu szkoła, przychodnia zdrowia,  przy PL. Górnośląskim  targ z lokalnymi produktami.

Nieruchomość nie obciążana,  Księga wieczysta wolna od wpisów.  UDZIAŁ ZWIĄZANY Z WŁASNOŚCIĄ LOKALU  WE WSPÓŁWŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI  WYNOSI 35/100 CZĘŚCI.

Doskonale skomunikowane z pozostałą częścią Gdyni jak i całą aglomeracją trójmiejską. Przystanek w odległości  150 m do placu Górnośląskiego 900m ( 12 minut pieszo) . 

Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Umeblowanie: Tak, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: Brak, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: Gazowe, Winda: Nie,